Дарынды балаларға арналған №8 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІ

 

 

  Картинки по запросу фейсбук

Павлодар қ., Астана к-сі, 12
8(7182)53-47-14

Пайдалы ақпарат

Іздеу

СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ

 

8 (771) 425 52 33

 


 

Жетістіктер

Қ.Сатпаев атындағы халықаралық олимпиада

I орын - Драганчук Антон - "математикалық бағыт бойынша", "Физика", 

"Математика" - Уколов Иван 

II орын - "Физика" - Укибаев Ануар, Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед

"Химия" - Шерстобитова Ольга

III орын - "Математика" - Горбатюк Святогор, Рахимжанов Динмухамед, Лим Владимир

"Информатика", "Бағдарламалау"- Гончаров Матвей

"Химия" - Колдашев Эмиль

 

«Қазбротикс» аймақтық робототехникалық фестивалі

III орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б)

III орын - "Слалом" - Васин Евгений(7В), Ахметов Арлан(7В). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

9 мамырға арналған, жеңіл атлетикалық эстафета

II орын - Ұлдар командасы

III орын - Қыздар командасы

 

Робототехника

II орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

Халықаралық Менделеев олимпиадасы

III орын - "Химия" - Черданцев Владислав(8В). Мұғалім:Молокова И.Н.

 


   

 

Мемлекеттiк рәмiздер

Мектеп бітірушілердің қорытынды аттестациясы

 

 

Білім алушылардың үлгеріміне ағымдық бақылау, аралық және қорытынды аттестаттау өткізудің үлгілік қағидаларын

 

Қорытынды аттестаттауда дұрыс жауаптарды таңдап, бағдарламаны бағалау

 

Химия пәнінен тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
Физика пәнінен тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
Неміс тілінен тест жұмыстары (2018 ж.) Скачать
Қазақ тілінен тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
Ағылшын тілінен тест жұмыстары (2018 ж.) Скачать
Информатика (2018г.) Скачать
Орыс әдебиеті тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
Қазақстан тарихынан билеттер (2018ж.) Скачать
Геометрия пәнінен тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
География пәнінен тест жұмыстары (2018ж.) Скачать 
Дүние жүзі тарихынан тест жұмыстары (2018ж.) Скачать
Биология пәнінен тест жұмыстары (2018ж.)  Скачать
Алгебра пәнінен бақылау жұмыстары (2018ж.)    Скачать