Дарынды балаларға арналған №8 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІ

 

 

  Картинки по запросу фейсбук

Павлодар қ., Астана к-сі, 12
8(7182)53-47-14

Пайдалы ақпарат

Іздеу

СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ

 

8 (771) 425 52 33

 


 

Жетістіктер

Қ.Сатпаев атындағы халықаралық олимпиада

I орын - Драганчук Антон - "математикалық бағыт бойынша", "Физика", 

"Математика" - Уколов Иван 

II орын - "Физика" - Укибаев Ануар, Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед

"Химия" - Шерстобитова Ольга

III орын - "Математика" - Горбатюк Святогор, Рахимжанов Динмухамед, Лим Владимир

"Информатика", "Бағдарламалау"- Гончаров Матвей

"Химия" - Колдашев Эмиль

 

«Қазбротикс» аймақтық робототехникалық фестивалі

III орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б)

III орын - "Слалом" - Васин Евгений(7В), Ахметов Арлан(7В). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

9 мамырға арналған, жеңіл атлетикалық эстафета

II орын - Ұлдар командасы

III орын - Қыздар командасы

 

Робототехника

II орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

Халықаралық Менделеев олимпиадасы

III орын - "Химия" - Черданцев Владислав(8В). Мұғалім:Молокова И.Н.

 


   

 

Мемлекеттiк рәмiздер

Лицейдің мұғалімдері

Аты-жөні

пәні

Абаильденова

Нургуль

Куандыковна

қазақ тілі мен әдебиеті

Акылова Гульмира Заирбековна

қазақ тілі мен әдебиеті

Аскарова Шайзада Уалдановна

қазақ тілі мен әдебиеті

Аятова Кумисай Шапаевна

қазақ тілі мен әдебиеті

Бабыкова Гаухар Кабдыровна

тарих

Бариева Малика Ойратовна

физика

Бегенаева Гульнара Капаровна

биология мен химия; қазақ тілі мен әдебиеті

Белинская Елена Александровна

математика

Берликова Елена Александровна

орыс тілі мен әдебиеті

Билида Анатолий Николаевич

физика

Бурлак Лариса Владимировна

бастауыш білім педагогикасы мен әдістемесі

Валиева Альфия Фаридовна

дене шынықтыру мен биология

Васильева Татьяна Владимировна

шетел тілдері

Васина Светлана Геннадьевна

математика мен информатика

Владющенкова Анна Аркадьевна

биология мен химия

Галиева Эльмира Болатовна

ағылшын тілі

Дорошенко Виктор Павлович

дене шынықтыру

Ержанина Наталья Владиславовна

математика мен информатика

Ерохина Ина Анатольевна

бастауыш білім педагогикасы мен әдістемесі

Жакиенова Оркен Абылкасымовна

қазақ тілі мен әдебиеті

Жомартова Камал Сатыбалдиновна

бастауыш білім

Жуанышева Гульсум Хамзиновна

еңбек және кәсіпкерлік технологиясы

Захаров Александр Николаевич

физика

Иванченко Галина Владимировна

ағылшын тілі

Игликова Гульмира Какимовна

қазақ тілі мен әдебиеті

Идрисова Каракоз Шакратовна

қазақ тілі мен әдебиеті

Ильина Александра Евгеньевна

ағылшын және неміс тілі

Кафтункина Любовь Николаевна

инженер-электрик

Кожокар Виталий Александрович

география

Колдашев Ильсур Фаридович

дене шынықтыру мен биология

Колдашева Оксана Владимировна

биология мен химия

Кошкарбаева Инна Юрьевна

музыкалық білім беру

Кузьменкова Ольга Николаевна

бастауыш білім педагогикасы мен әдістемесі

Куличихина Татьяна Аркадьевна

бастауыш білім;

педагог-психолог

Кульжанова Карлыгаш Дуйсембиевна

тарих, құқық негіздері мен экономика

Ланг Татьяна Фридолиновна

бастауыш сынып

Лобанова Анна Сергеевна

бастауыш білім;

педагог-психолог

Макаренко Ирина Александровна

математика мен физика

Мельник Лилия Викторовна

психолог 

Мещанинова Ольга Валерьевна

дене шынықтыру мен биология

Мнайдарова Мирамгуль Сергужаевна

орыс мектебіндегі қазақ тілі

Молокова Ирина Николаевна

биология мен химия

Нурханова Айнур Серикпаевна

қазақ тілі мен әдебиеті

Осипенко Александра Михайловна

орыс тілі мен әдебиеті

Оқан Нұрхат Жанатұлы

технология мен еңбек

Пастухова Марина Николаевна

орыс тілі мен әдебиеті

Платова Татьяна Юрьевна

математика және физика

Порывай Людмила Анатольевна

тарих, құқық негідері мен экономика

Резник Анна Васильевна

орыс тілі мен әдебиеті

Рубцова Татьяна Ильинична

математика

Рушанов Нурлан Кабылшарипович

қазақ мектебіндегі орыс тілі

Саворовский Юрий Викторович

тарих

Сембина Мадина Сансызбаевна

орыс мектебіндегі қазақ тілі

Синицына Ирина Юрьевна

биология мен а/ш негіздері

Слепнева Елена Сергеевна

математика

Смаилов Руслан Алтаевич

информатика

Соловьева Ирина Юрьевна

бастауыш сынып

Стадникова Лилия Викторовна

математика, информатика

Степаненко Лариса Юрьевна

шетел тілдері

Титченко Анжелика Петровна

математика, информатика және есептеу техникасы

Тусупбаева Гульжихан Балгабаевна

қазақ тілі мен әдебиеті

Урузбаев Курмангазы Романович

дене шынықтыру және спорт түрлерінің жаттықтырушысы

Халелова Шынар Дауленовна

қазақ тілі мен әдебиеті

Черненко Вадим Иванович

тарих және қоғамтану

Шакенова Зауреш Мухамеджановна

орыс тілі мен әдебиеті «педагогика» қосымша мамандықпен

Шиленкова Елена Решатовна

ағылшын тілі

Якутович Юлия Сергеевна

ағылшын тілі