Дарынды балаларға арналған №8 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІ

 

 

  Картинки по запросу фейсбук

Павлодар қ., Астана к-сі, 12
8 (7182) 53 47 14

Пайдалы ақпарат

1 сыныпқа қабылдауға ұсынылған үміткерлер тізімі

Олимпиадалар 

«Ұлы дала мұрасы» интерактивті музейы

Медицинакалық қызметкер

8-705-268-30-17

ҚР бала құқықтары жөніндегі комисары
Телефоны 111 

 

Лицейдегі оқушылар саны
873 оқушы

 


 

Іздеу

 

 


 

Хабарландыру

 

Olımpıadalar ótkizý úshin online platformasy. 

 

www.olymp.lizey8.kz


 

СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ

8 (771) 425 52 33

 


 

Жетістіктер

Қ.Сатпаев атындағы халықаралық олимпиада

I орын - Драганчук Антон - "математикалық бағыт бойынша", "Физика", 

"Математика" - Уколов Иван 

II орын - "Физика" - Укибаев Ануар, Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед

"Химия" - Шерстобитова Ольга

III орын - "Математика" - Горбатюк Святогор, Рахимжанов Динмухамед, Лим Владимир

"Информатика", "Бағдарламалау"- Гончаров Матвей

"Химия" - Колдашев Эмиль

 

«Қазбротикс» аймақтық робототехникалық фестивалі

III орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б)

III орын - "Слалом" - Васин Евгений(7В), Ахметов Арлан(7В). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

9 мамырға арналған, жеңіл атлетикалық эстафета

II орын - Ұлдар командасы

III орын - Қыздар командасы

 

Робототехника

II орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

Халықаралық Менделеев олимпиадасы

III орын - "Химия" - Черданцев Владислав(8В). Мұғалім:Молокова И.Н.

 


   

 

Мемлекеттiк рәмiздер

           

1 сыныпқа (мемлекеттік тілде оқытылатын) қабылдауға ұсынылған үміткерлер тізімі    
№п/п Баланың аты-жөні
1 Қадархан Айман Елубайқызы
2 Баймағамбет Әділхан Рүстемұлы
3 Бауыржанқызы Сезім
4 Қуанышпай Темірлан Ерланұлы
5 Макина Айсана Бейбитовна
6 Дәулет Дания Жомартқызы
7 Кузембаев Таир Нуркенович
8 Қапыш Мерей Айдынқызы
9 Бопышева Аяжан Армановна
10 Биғали Батырбек Берікжанұлы
11 Досов Санжар Диасович
12 Ыдырыс Атымбай Дәуренұлы
13 Байзуллина Айнель Данияровна
14 Берік Аружан Дәуренқызы
15 Ықлас Нұрәлі Ғазизнұрұлы
16 Жанболат Сұлтан Рустемұлы
17 Жанболатов Алдияр Жанболатович
18 Мэлс Әкімхан Қуанышұлы
19 Жарлыгапова Еркежан Медетовна
20 Икласова Мадина Олжасовна
21 Серік Ерасыл Дәуренұлы
22 Найман Зере Қанатқызы
23 Амирина Аружан Ағыбайқызы
24 Кенжебекова Райана Алибековна
25 Оразалинова Аяжан Габитовна

 

Список претендентов, рекомендуемых к зачислению в 1 классы (с рус языком обучения)  
фио ребенка
1 Сулеймен Ұлан Талғатұлы
2 Казакова Арина Юрьевна
3 Мерзявко Андрей Дмитриевич
4 Кущенко Лев Глебович
5 Сухолотюк Евгений Максимович
6 Асанбаева Малика Мирасовна
7 Ахат Нияра Даниярқызы
8 Зуенко Ярослава Игоревна 
9 Қанат Арлан Нүрбекұлы
10 Қаратай Батыр Жандарбекұлы
11 Шаяхметова Дениза Маратовна
12 Синицкий Константин Ильич 
13 Соболев Платон Валентинович
14 Калашникова Лиэль Олеговна
15 Бекболат Әмір Ренатұлы
16 Романенко Есения Ивановна
17 Гомар Аделия Даулетқызы
18 Абдрахманов Ибрагим Кадирович
19 Cмирнов Александр Иванович
20 Кабкенов Нурали Ермекович
21 Рябинин Богдан Олегович
22 Джартыбаев Даниал Казбекович
23 Якутович Софья Евгеньевна
24 Ефимова София Олеговна
25 Клинг Ева Сергеевна
26 Смирнов Виктор Иванович
27 Борисов Никита Алексеевич
28 Ахметова Айсулу Алибековна
29 Мағзам Рауан Русланұлы
30 Шабалина Екатерина Владимировна
31 Ашимова Арууке Сталбековна
32 Скрябина Илона Михайловна
33 Лихолобова Елизавета Евгеньевна
34 Андрусенко Кира Александровна
35 Галиев Ратмир Артурович
36 Сероокий Егор Михайлович
37 Рязанова Вероника Дмитриевна
38 Ахметов Амин Рустамович
39 Хачунский Стефан Андреевич
40 Жабаленко Арина Ивановна
41 Жангазинова Аиша Асылхановна
42 Масалимова Амина Асановна
43 Бақытбек Сабина Алмасқызы
44 Джаркенова Айлин Сериковна
45 Жақупбай Жанел Нұржанқызы
46 Сәкен Ибрагим Нұрболатұлы
47 Рустем Аружан Ануарқызы
48 Мухамедова Рауана Жанатовна
49 Кайрленова Аделия Данияровна
50 Рыбалко Арсений Александрович
1 сыныпқа қабылдауға ұсынылған үміткерлер тізімі
25.06.2020 10:04:28 Толығырақ

Фамилия, имя

Класс

1

Акпар Аңсар

2 Ә

2

Қаблахат Ермахан

2 Ә

3

Жетписова Аяжан

3 Ә

4

Ыдырыс Айдана

3 Ә

5

Зейнолла Илияс

3 Ә

6

Усина Дәния

6 В

7

Ковалёв Радомир

6 В

8

Умарканов Ансат

8 А

9

Карачкина Варвара

9 Б

10

Третьяков Кирилл

10 В

 
№8 лицей-мектебіне қабылдауға ұсынылған оқушылар тізімі
25.06.2020 09:56:59 Толығырақ

1 сыныпқа (мемлекеттік тілде оқытылатын) конкурстық іріктеу нәтижелері 2020 жылғы 18-23 маусым аралығында  
№п/п Баланың аты-жөні Математика мен логика (40 ұпай) Тіл дамыту (40 ұпай) Мамандандырылған сыныпта оқуға психологиялық дайындық   Қорытынды (80 ұпай)
1 Қадархан Айман Елубайқызы 24 39 орташа 63
2 Баймағамбет Әділхан Рүстемұлы 26 32 орташа 58
3 Бауыржанқызы Сезім 25 31 орташа 56
4 Қуанышпай Темірлан Ерланұлы 17 39 орташа 56
5 Макина Айсана Бейбитовна 18 38 орташа 56
6 Дәулет Дания Жомартқызы 25 29 жоғары 54
7 Кузембаев Таир Нуркенович 23 30 орташа 53
8 Қапыш Мерей Айдынқызы 25 27 жоғары 52
9 Бопышева Аяжан Армановна 15 35 орташа 50
10 Биғали Батырбек Берікжанұлы 23 27 орташа 50
11 Досов Санжар Диасович 19 30 орташа 49
12 Ыдырыс Атымбай Дәуренұлы 21 25 орташа 46
13 Байзуллина Айнель Данияровна 22 23 орташа 45
14 Берік Аружан Дәуренқызы 25 19,5 орташа 44,5
15 Ықлас Нұрәлі Ғазизнұрұлы 28 16 орташа 44
16 Жанболат Сұлтан Рустемұлы 25 19 орташа 44
17 Жанболатов Алдияр Жанболатович 22 22 орташа 44
18 Мэлс Әкімхан Қуанышұлы 14 28 орташа 42
19 Жарлыгапова Еркежан Медетовна 17 25 орташа 42
20 Икласова Мадина Олжасовна 26 14,5 орташа 40,5
21 Серік Ерасыл Дәуренұлы 24 15 жоғары 39
22 Найман Зере Қанатқызы 22 16 жоғары 38
23 Амирина Аружан Ағыбайқызы 24 13 жогары 37
24 Кенжебекова Райана Алибековна 20 17 орташа 37
25 Оразалинова Аяжан Габитовна 16 20 орташа 36
26 Неғмат Еркеайым Жасұланқызы 15 20 орташа 35
27 Аронова Айлана Азаматовна 25 10 орташа 35
28 Сахаба Хамза Тілеубердіұлы 14 21 жоғары 35
29 Бахытбек Айым Қуанышбекқызы 17 18 орташа 35
30 Болат Тохтамыс Қаиргелдіұлы 18 16 орташа 34
31 Мұрат Әбілмансұр Айдосұлы 18 16 орташа 34
32 Қабыкен Мұхамед Әлі Мадиярұлы 16 17 орташа 33
33 Шаримбекова Инжу Ерлановна 20 11 жоғары 31
34 Уахит Анвар Канатович 19 11 орташа 30
35 Жүсіп Имантай Естайұлы 18 8 орташа 26
36 Сабит Ислам Диасұлы 17 5 орташа 22
37 Мусина Айзере Канатовна 12 9 орташа 21
38 Пелина Аиша Кирилловна  10 7 төмен 17
39 Қрықбес Іңкәр Бауржанқызы 9 8 орташа 17
40 Айткулова Саида Ерганатовна 11 5,5 орташа 16,5
41 Серикпаева Азира Ерлановна 10 6 орташа 16
42 Искакова Ясмин Дастановна 10 4 төмен 14
43 Айтбай Айя Мирасқызы 13 1 төмен 14
44 Әлімқан Айсұлтан Қайыркелдіұлы 6 6 орташа 12
45 Мұрат Әлижан Ержанұлы 5 5 төмен 10
46 Әлібек Аяна Рустамқызы 2 0 төмен 2
47 Аблайхан Айзере Берікқызы 0 0 төмен 0

 

Результаты конкурсного отбора в 1 класс (с рус языком обучения) 18-23 июня 2020 года
фио ребенка Математика и логика (30 баллов) Развитие речи (30 баллов) Психологическая готовность ребенка к обучению  в специализированной школе Итого (60 баллов)
1 Сулеймен Ұлан Талғатұлы 28 28 средний 56
2 Казакова Арина Юрьевна 27 28 высокий 55
3 Мерзявко Андрей Дмитриевич 25,5 29 высокий 54,5
4 Кущенко Лев Глебович 28 26,5 высокий 54,5
5 Сухолотюк Евгений Максимович 26 28 высокий 54
6 Асанбаева Малика Мирасовна 25,5 27,5 высокий 53
7 Ахат Нияра Даниярқызы 25,5 26,5 средний 52
8 Зуенко Ярослава Игоревна  24 28 средний 52
9 Қанат Арлан Нүрбекұлы 25 27 средний 52
10 Қаратай Батыр Жандарбекұлы 25,5 26 средний 51,5
11 Шаяхметова Дениза Маратовна 24 27 высокий 51
12 Синицкий Константин Ильич  25 26 средний 51
13 Соболев Платон Валентинович 23 28 средний 51
14 Калашникова Лиэль Олеговна 22 29 высокий 51
15 Бекболат Әмір Ренатұлы 23 26,5 высокий 50,5
16 Романенко Есения Ивановна 23,5 27 высокий 50,5
17 Гомар Аделия Даулетқызы 25 25 средний 50
18 Абдрахманов Ибрагим Кадирович 27 23 высокий  50
19 Cмирнов Александр Иванович 24 26 средний 50
20 Кабкенов Нурали Ермекович 24 26 средний 50
21 Рябинин Богдан Олегович 24 26 средний 50
22 Джартыбаев Даниал Казбекович 21,5 28 средний 49,5
23 Якутович Софья Евгеньевна 21,5 28 средний 49,5
24 Ефимова София Олеговна 25 24 высокий 49
25 Клинг Ева Сергеевна 22 27 высокий 49
26 Смирнов Виктор Иванович 24 25 высокий 49
27 Борисов Никита Алексеевич 25 24 средний 49
28 Ахметова Айсулу Алибековна 23 26 высокий 49
29 Мағзам Рауан Русланұлы 25 24 средний 49
30 Шабалина Екатерина Владимировна 24 25 высокий 49
31 Ашимова Арууке Сталбековна 22 27 высокий 49
32 Скрябина Илона Михайловна 25 24 высокий 49
33 Лихолобова Елизавета Евгеньевна 21 28 высокий 49
34 Андрусенко Кира Александровна 22 26 высокий 48
35 Галиев Ратмир Артурович 24 24 высокий 48
36 Сероокий Егор Михайлович 24 24 высокий 48
37 Рязанова Вероника Дмитриевна 23 25 высокий 48
38 Ахметов Амин Рустамович 26 22 высокий 48
39 Хачунский Стефан Андреевич 21,5 26,5 высокий 48
40 Жабаленко Арина Ивановна 24 24 средний 48
41 Жангазинова Аиша Асылхановна 23 25 средний 48
42 Масалимова Амина Асановна 21 27 средний 48
43 Бақытбек Сабина Алмасқызы 22 26 средний 48
44 Джаркенова Айлин Сериковна 23 25 высокий 48
45 Жақупбай Жанел Нұржанқызы 20 28 средний 48
46 Сәкен Ибрагим Нұрболатұлы 21 27 средний 48
47 Рустем Аружан Ануарқызы 21 27 средний 48
48 Мухамедова Рауана Жанатовна 22 26 средний 48
49 Кайрленова Аделия Данияровна 20 28 средний 48
50 Рыбалко Арсений Александрович 21 27 средний 48
51 Турсуканова Милана Каиргельдиновна 21 26 высокий 47
52 Цой Валерия Александровна 22 25 средний 47
53 Кушенова Амина Нурлановна 22 24 средний 46
54 Петрова Полина Константиновна 21 25 высокий 46
55 Садри Давид Родионович 20,5 25,5 высокий 46
56 Дерябин Артем Юрьевич  22 24 высокий 46
57 Фомина Таисия Александровна 20 26 высокий 46
58 Сытник Владислав Сергеевич 20,5 25,5 высокий 46
59 Серафимов Даниэль Сергеевич 24 22 высокий 46
60 Красноперова Анастасия Сергеевна 22 23,5 высокий 45,5
61 Акжигитова  Камила Бекболатовна 23,5 22 средний 45,5
62 Шаймарданова Дария Куатбековна 21,5 24 высокий 45,5
63 Петручик Владислава Юрьевна 21 24 средний  45
64 Камзина Алима Армановна 24 19,5 средний 43,5
65 Ивашова Дарья Денисовна 23 20,5 высокий 43,5
66 Рыскелді Бақустар Шыңғысұлы 21,5 22 средний 43,5
67 Бабич Вероника Валентиновна 17,5 26 высокий 43,5
68 Киселев Александр Сергеевич 23 20 высокий 43
69 Вильгельм Роберт Александрович 13,5 29 средний 42,5
70 Русских Милана Игоревна 18,5 23 средний 41,5
71 Шаяхметов Акмаль Алишерович 19 22 высокий 41
72 Шатилова Ульяна Алексеевна 19 22 средний 41
73 Фрик Владимир Владимирович 15 26 средний 41
74 Ситникова Полина Витальевна 18,5 22 высокий 40,5
75 Герц Сергей Александрович 20,5 19,5 высокий 40
76 Куц Игорь Евгеньевич 18 22 средний 40
77 Маратұлы Алижан 14 25 высокий 39
78 Лебедев Радомир Сергеевич 14 25 высокий 39
79 Токтарова Дарина Данияровна 19,5 19 высокий 38,5
80 Искакова Саида Алмасовна 16 22,5 высокий 38,5
81 Даниял Амира Русланқызы 23,5 14,5 высокий 38
82 Конрат Софья Александровна   16,5 21,5 высокий 38
83 Филатов Савелий Александрович 12,5 25 средний 37,5
84 Копбаева Дария Акановна 18 19,5 высокий 37,5
85 Смагулов Арман Ермекович 17,5 20 средний 37,5
86 Колесова Василиса Николаевна   16 21,5 высокий 37,5
87 Ильмухамедов Рамазан Чингизович 13 24 средний 37
88 Ткачев Мирон Павлович 14 23 высокий 37
89 Кушербаева Анель Габитовна 12 25 средний 37
90 Одинцова Алиса Сергеевна 15,5 21 Средний 36,5
91 Акимбеков Арлан Маратович 14,5 22 средний 36,5
92 Морозова Варвара Евгеньевна 22,5 14 средний 36,5
93 Тулегенов Ансар Дауренович 23,5 13 средний 36,5
94 Омірбек Дамеля Бағамбайқызы 12 24 средний 36
95 Рахим Тәңірхан Олжасұлы 12 24 средний 36
96 Курмангалиева Адия Нуркеновна   12 24 средний 36
97 Махмудова Белла Рустам Гызы 13,5 22 средний 35,5
98 Актаев Ислам Бейбутович 18 17,5 высокий 35,5
99 Алдан Шыдас Ерболұлы    21 14,5 высокий 35,5
100 Қайырғалы Ибраһим Нұрсұлтанұлы   17 18,5 средний 35,5
101 Житникова Ева Витальевна 12 23 высокий 35
102 Жакупов Жангир Равильевич 21 14 высокий 35
103 Киселева Анна Николаевна 13,5 21,5 высокий 35
104 Титова Милана Вячеславовна  22 13 средний 35
105 Ганжа София Юрьевна 12,5 22 средний 34,5
106 Битюков Святослав Игоревич 15,5 19 средний 34,5
107 Литвиненко Сергей Сергеевич 12,5 22 средний 34,5
108 Роговская Ева Васильевна 15,5 19 высокий 34,5
109 Әділқан Санжар Әділбекұлы 16 18 средний 34
110 Бейсен Әбілмансур Маратұлы 18 16 средний 34
111 Лисицын Владлен Олегович 11 22 высокий 33
112 Маханов Адият Адлетович 11,5 21 средний 32,5
113 Маусымбаев Ильдар Ильясович 9,5 23 средний 32,5
114 Ульянов Денис Владимирович 12 20,5 средний 32,5
115 Сафронов Игорь Витальевич   15 17,5 средний 32,5
116 Жұмабек Ансар Аязұлы 13 19 средний 32
117 Иванов Климентий Александрович 10 22 средний 32
118 Кожахметова Эльнура Айдынқызы 20 12 средний 32
119 Боровая Каролина Евгеньевна  17 15 средний 32
120 Сулейменова Айсана Куанышевна   14,5 17 средний 31,5
121 Цуроева Ясмина Геланиевна   12 19,5 средний 31,5
122 Исина Диана Канатовна 11 20 средний 31
123 Каркада Темірлан 13 18 средний 31
124 Темиргалина Рамина Куанышевна 14,5 16,5 средний 31
125 Пиотровская Карина Юрьевна   9 22 низкий 31
126 Чернов Матвей Александрович 14,5 16 высокий 30,5
127 Морозова Валерия Викторовна 12,5 18 средний 30,5
128 Сухоносенко Вероника Николаевна 13 17 высокий 30
129 Ерканатов Ибрагим Ерболатович  15,5 14 средний 29,5
130 Серикова Жансая Дастановна 12,5 17 средний 29,5
131 Хайбуллова Аиша Ренатовна 12 17 высокий 29
132 Кондратюк Полина Ильинична 7 22 средний 29
133 Касаев Амир Аскарулы  10,5 18,5 средний 29
134 Кереев Амирхан Рустемович 15 13,5 высокий 28,5
135 Райле Вероника Валентиновна 10 18,5 высокий 28,5
136 Эксанов Мансур Маратович 12 16,5 средний 28,5
137 Маршала Кирилл Сергеевич 14 14 низкий 28
138 Асембай Агиля Ақылбайқызы 6,5 21,5 средний 28
139 Рамазан Айназар Русланұлы 15 13 средний 28
140 Абишев Алихан Алмасович   9 19 средний 28
141 Кожевникова Вера Михайловна  16 12 высокий 28
142 Қайрат Аңсар Айдынұлы 14,5 13 средний 27,5
143 Акимжанова Аружан Асетовна 15 12,5 средний 27,5
144 Масалимова Дамиля Маратовна   12,5 15 высокий 27,5
145 Саухатов Дастан Бауыржанович   8,5 19 средний 27,5
146 Кусаинова Дария Руслановна 9 18,5 средний 27,5
147 Мукатова Дария Маратовна   6,5 21 высокий 27,5
148 Пирогов Богдан Сергеевич  7 20,5 средний 27,5
149 Раскопова Арина Витальевна 8,5 18,5 средний 27
150 Жумабеков Диас Валиханович 16,5 10,5 средний 27
151 Скляр Олег Александрович 12 14,5 средний 26,5
152 Божко Маргарита Михайловна 9 17,5 средний 26,5
153 Левченко Демид Павлович  10,5 16 средний 26,5
154 Одарчук София Александровна 7 19 высокий 26
155 Имантаева Жания Руслановна  9 17 высокий 26
156 Ешимов Тамерлан Константинович   10 16 средний 26
157 Кенжебаева Амира Кизатовна 12 14 средний 26
158 Ермек Малика Жасланқызы 10,5 15,5 средний 26
159 Мукашева Таис Куандыковна 6,5 19 средний 25,5
160 Галушка Валерия Игоревна 8,5 17 низкий 25,5
161 Ахмадия Сулейман Әсетұлы 12,5 12,5 средний 25
162 Гайдар Алиса Аркадьевна 9 16 средний 25
163 Мир Алиаскар Сакенұлы 15,5 9,5 средний 25
164 Карпик Михаил Вячеславович 12 12,5 высокий  24,5
165 Мырзабекова Малика Талгатовна 14,5 10 средний 24,5
166 Ли Айлина Игоревна 12 12 средний 24
167 Сағадат Арсен Асланұлы 11 13 средний 24
168 Петерс Давид Витальевич 8,5 15 высокий 23,5
169 Гарбузенко Руслана Антоновна 10,5 13 высокий 23,5
170 Бракк Радмила Александровна 8 15,5 высокий 23,5
171 Иванова Алиса Владимировна 8,5 14 средний 22,5
172 Мейрхан Еркежан Бақытбергенқызы 16 6,5 средний 22,5
173 Рустем Сұлтан Даниярұлы 12,5 10 низкий 22,5
174 Гергерт Алсу Валерьевна 6 16,5 средний 22,5
175 Шкробко Арина Андреевна 6,5 16 средний 22,5
176 Абт Ярослав Олегович 11,5 11 низкий 22,5
177 Амантаев Дюар Асылханович 8 14 низкий 22
178 Назарова Тина Ержановна 4,5 17,5 высокий 22
179 Букреева Анна Сергеевна 6 15 средний 21
180 Мухитова Акмииль Ернаровна 5 16 средний 21
181 Абдиев Абдулхаким Максатович 11 10 низкий 21
182 Каменов Абылайхан Бауыржанович 7,5 13 средний 20,5
183 Музыка Илья Павлович 8,5 12 высокий 20,5
184 Қанат Арлан Асланұлы 10 10 высокий 20
185 Делиахметоглу  Мира 7 13 низкий 20
186 Ермуракий Василий Константинович 5 15 средний 20
187 Жақып Ералы Қанатұлы 7 12,5 средний 19,5
188 Жауханова Альжан Фазыловна 10,5 9 средний 19,5
189 Григорьев Степан Алексеевич 12 7,5 средний 19,5
190 Зайниев Фаиз Асхатович 5,5 14 высокий 19,5
191 Захарова Екатерина Александровна 7 12 средний 19
192 Бузуртанова Альвина Назировна 4 15 средний 19
193 Аскаров Хаким Азаматович 9 10 средний 19
194 Симбаев Расул Арманович 2 16,5 средний 18,5
195 Плахотников Ярослав Эдуардович 10,5 7,5 средний 18
196 Сидоркин Олег Александрович 9 9 средний 18
197 Капаров Рахим Ерболатович 9 9 средний 18
198 Головченко София Артемовна 3 14 низкий 17
199 Қуат Айзере Дәуренқызы 7,5 9,5 высокий 17
200 Исабекова Милана Сериковна 4,5 12 низкий  16,5
201 Мамырова Томирис Данияровна 7,5 8,5 низкий 16
202 Шоканова Жансая Жаслановна 9 6,5 средний 15,5
203 Аманжол Мерей Бекзатқызы 3,5 11,5 высокий 15
204 Сулейменов Ансар Тлектесович 9 6 средний 15
205 Сейтенбаев Атанияз Жасланович 7 7,5 средний 14,5
206 Кадирбеков Даниял Мухитович 6 8 средний  14
207 Кеңес  Айсұлтан Шиябиденұлы 10 4 средний 14
208 Ахметова Ариана Асхатовна 1,5 12,5 средний 14
209 Жаукенов Маргулан Ерланович 8,5 5 низкий 13,5
210 Есенгелді  Айса Қайратқызы 4 9 средний 13
211 Жаншуков Мират Азаматович 3,5 9 средний 12,5
212 Барамбаева Исмин Ринатовна 0 12 средний 12
213 Имангалиев Адиль Амирович 4 7,5 средний 11,5
214 Муканов Сункар Диасович 7 4 низкий 11
215 Акперов Султан Орхан оглы 7 4 средний 11
216 Ахметжан Ализа Асқарқызы 5,5 5 средний 10,5
217 Айтқазы Санжар Нұргелдіұлы 3,5 6 низкий 9,5
218 Есім Адам Серікұлы 4 5 низкий 9
219 Ахмиров Аль фараби Дамирович 2 6 низкий 8
220 Айтимбетов Темиргали Канатович 3 4,5 низкий 7,5
221 Әділ Ансар Олжасұлы 3 4 средний 7
222 Кунокпаев Амирхан Дамирович 1 2 низкий 3
223 Батыржан Ислам Темірбекұлы 1 1,5 средний  2,5
224 Туржанова Айсара Жанатовна 1,5 1 средний 2,5
1 сыныпқа конкурстық іріктеу нәтижелері
25.06.2020 09:21:33 Толығырақ

2020-2021 оқу жылғы бос орындарға конкурстық іріктеуге қатысуға өтініш қабылдай бастау туралы ақпарат

Павлодар қ. «Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі» ММ келесі сыныптарға бос орындарға конкурстық іріктеуге қатысуға өтініш қабылдай бастағаны туралы хабарлайды:

2 Ә (мамандандырылған сынып, оқу қазақ тілінде) – 2 орын;

3 Ә (мамандандырылған сынып, оқу қазақ тілінде) – 5 мест;

6 В (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер: математика, химия) – 3 места;

8 А (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер – английский язык) – 1 место;

8 Б (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер – математика, химия) – 6 мест;

8 В (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер – математика, физика) – 8 мест;

9 Б (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер – математика, физика) – 5 мест;

10 В (мамандандырылған сынып, оқу орыс тілінде, бейіндік пәндер – математика, информатика) – 4 места.

Конкурстық іріктеуге қатысуға өтініш беру мерзімі – 2020 жылғы 3-17 маусым аралығында. Конкурстық іріктеуге қатысуға өтінішті электрондық түрде mektep.bilimpavlodar.kz сайтында беруге болады («Мамандандырылған мектепке түсу үшін конкурстық іріктеуге қатысуға өтініш беру» қызметі).

Сайтта тіркеуден өту кезінде келесі құжаттардың скан-көшірмесі қажет:

  1. үміткердің ЖСН көрсетілген туу куәлігінің ;
  2. 3*4 фотосуреті (электрондық түрде).

Ескертуе:

  1. Тіркеуден өту үшін өз компьютеріңізде NCALayer бағдарламасын орнату керек
  2. Ата-аналар (заңды тұлғалар) атынан берген кезде ЭСҚ қажет.
  3. Өтініш берген кезде үміткердің 2020-2021 жылы оқитын сыныбы көрсетілу қажет.
  4. Конкурстық іріктеу келесі бейіндік пәндер бойынша өткізіледі:

2 Ә сынып - қазақ тілі, математика;

3 Ә сынып - қазақ тілі, математика;

6 В сынып - математика

8 А сынып – ағылшын тілі, орыс тілі;

8 Б сынып – математика, химия;

8 В сынып – математика, физика;

9 Б сынып – математика, физика;

10 В сынып - математика, информатика.

  1. Конкурстық іріктеу өткізу мерзімі - 2020 жылғы 18-19 маусым
  2. Барлық сұрақтар бойынша 534714 (қабылдау бөлме), +77470515901. телефондарына жүгүнуге болады.

 

2020-2021 оқу жылғы бос орындарға конкурстық іріктеуге қатысуға өтініш қабылдай бастау туралы ақпарат
04.06.2020 10:05:01 Толығырақ
  •  
     
    Математическая олимпиада – праздник интеллекта и творческого труда
    26 мая в школе-лицее № 8 прошел заключительный этап математической олимпиады для учащихся 4-6-х классов им Д.Г.Ганелина. Ее цель - совершенствование системы подготовки школьников к интеллектуальным соревнованиям различного уровня и создание резерва участников олимпиадного движения естественно-математического цикла.

    В 2020 году заключительный тур прошел в дистанционном формате. Техническую поддержку для проведения олимпиады в равных условиях для всех участников заключительного тура нам оказала система дистанционного обучения и прокторинга "Oqylyq". Благодаря им и ученикам 11 «Б» класса, олимпиада прошла в равных условиях для всех участников заключительного тура.
    В течение 2-3 часов ученики решали олимпиадные задачи на разные темы. Решение олимпиадных задач обычно не требует знаний, выходящих за рамки школьной программы. Но формулировки заданий заставляют ребенка нестандартно мыслить, потому что школьный математический курс не содержит подобных типов задач. Здесь нужен особый подход, сформированная способность к интенсивному творческому труду. Умение решать нестандартные задачи свидетельствует о глубоком владении математическим аппаратом и развитой культуре математического мышления.
    Оргкомитет олимпиады:
    учителя математики,
    ученики 11 «Б» класса.

    Победители будут награждены дипломами первой, второй и третьей степени на линейке 1 сентября 2020 года
     
    1 место – 6 учащихся.
    2 место – 10 учащихся.
    3 место – 13 учащихся.
    Грамота «За волю к победе» - 10 учащихся.

    При организации олимпиады ставилась задача не только выявить сильных учеников, но и создать атмосферу праздника математики, способствующую развитию интереса к решению задач. В отличие от «обычных» (школьных) примеров и упражнений, не существует общего алгоритма решения «олимпиадных» задач — каждая задача уникальна и требует применения новых идей для решения. Олимпиада прошла в новом формате, абсолютно все ученики серьезно отнеслись к соревнованию, несмотря на то что для многих это был первый олимпиадный опыт.
     
 
Олимпиада им. Д.Г. Ганелина
03.06.2020 16:50:10 Толығырақ

Бүгін, 25 мамыр күні “Дарынды балаларға арналған 8 лицей-мектебі” ММ онлайн режимінде педагогикалық кеңес өтті.
25.05.2020 16:00:00 Толығырақ

Рекомендации по улучшению детско-родительских отношений
25.05.2020 15:12:49 Толығырақ

Ата-аналарға арналған кеңестер
Интернет-тәуелділік-бұл соңғы жылдары шын мәнінде әсерлі көңіл-күйге ие болған құбылыс. Балалар мен жасөспірімдерге ерекше қауіп төндіреді, өйткені олар өз бетінше емделіп, онлайн-өмірге құмарлығын уақытында тоқтату қиын.
Белгілері
Егер бала компьютерде бұрынғыдан көп уақыт өткізсе (аптасына 6 сағаттан артық));
Егер виртуалды қарым – қатынас шындықтан гөрі маңызды болса, ол мектепті тастап кетеді, аулаға және т. б. шықпады.;
Ұйқының, тәбеттің бұзылуы, әдеттегі режимнің өзгеруі байқалса;
Егер бала көңіл-күйдің жиі ауысуына бейім болса, компьютерді өшіру өтінішіне барабар (агрессивті) жауап береді;
Егер онлайн болу мүмкін болмаған жағдайда ол «желіде» болғанына үрейленіп, қиналса;
Егер бала желіде немен айналысатынын, не іздегенін, не ойнайтынын айтып немесе мүлдем жасырып қалса.
1. Ата-аналарға баласының не себепті виртуалды әлемге көп көңіл аударатынын білуі қажет. Мүмкін балаңызға көбірек уақыт бөлуіңіз қажет. Балаңызға уақыт бөліп дұрыс демала біліңіз, мысалы, мұражай, театрға бару т.с.с.
2. Қоршаған ортаға жасырын немесе анық қанағаттанбаушылық та себеп бола алады. Сондықтан ата-ананың баласының осындай іс-әрекетінің себебін кейде түсіну түсіну оңай емес. Егер жасөспірім оқуын жақсы оқымаса, осы жайтты есіне салып өзіне деген сенімділігін төмендетпеңіз, керісінше қолдап, бағыттап отырыңыз.
3. Жасөспірімді компьютермен тым көп уақыт өткізетіні үшін сынаудың қажеті жоқ. Керісінше, Сіз, осы жайтқа көңіл бөле отырып, оның ғаламторға деген назарын одан бетер жақындатасыз. Балаңыздың көңілін аулап, бірге белгілі бір хобби немесе спортпен шұғылдануға шақырыңыз.
4. Балаңызға ғаламтор мен компьютердің алдында отыруға арналған уақытты белгілеп қоыңыз. Мысалы, кешкі сағат оннан кейін комьютерді өшіру. Егер балаңыз, көнбесе оның көңілін аулайтын істермен шұғылданыңыз.
5. Ғаламтор немесе компьютермен шұғылдануды бас тартуды күрт талап етпеңіз. Осындай жағдайда балаңызды одан бетер ашуландырасыз.
6. Ғаламторды шамадан тыс пайдаланудан баланы күйзеліске ұшыратпай біртіндеп жүргізу қажет.
7. Ғаламторды өмірдің ең басты мәні қылған жасөспірімге, осы жалғанның қызықты және ұмытылмас жағын көрсете білу керек. Балаңызға достармен кездесуле ұйымдастырып, қонаққа шақырып бірге уақыт өткізуді үйымдастыруға болады.
8. Бірге өткізілген белсенді демалыс адамды аша алады және оған өмірден рахат алудың жаңа қырларын табуға мүмкіндік береді. Мысалы, тауға шығу, серуен, денешынықтырмен айн

Интернет-тәуелділікті қалай жеңуге болады?
25.05.2020 14:43:17 Толығырақ

«ХХ Сәтпаев окулары» жас ғалымдар, магистранттар, студенттер мен оқушылардың Халықаралық ғылыми конференциясының қорытындысы шығарылды. Айтулы ғылыми жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің қатарында біздің лицеистер – бастауыш мектеп түлектері:

1 орын - Абенов Бауыржан (ғылыми жетекшісі  Кузьменкова О.Н.)

2 орын – Фредина Ангелина (ғылыми жетекшісі Ланг Т.Ф.)

3 орын – Казакова Алиса (ғылыми жетекшісі Ланг Т.Ф.).

Жас ғалымдарды лайықты жеңістерімен құттықтаймыз! Жеңіске ең беделділер жеткені ерекше қуантады. Бүгінгі жетістіктер биік шыңдарға апарар жарқын жолдың бастауы болсын деп тілейміз!

льно, когда лавры победителей достаются действительно самым достойным. Пусть сегодняшнее достижение станет только началом блистательного пути к ещё большим вершинам!

«ХХ Сәтпаев окулары»
22.05.2020 09:42:14 Толығырақ

Қашықтан оқыту кезде әдебиет сабақтарында 3 сынып оқушылары шығармаларды оқып, жоспар құрастырып, бас кейіпкерлерге сипаттама берді. Балалар қызығушылықпен тақпақ пен мысалдарды жатқа оқып, мәтіндердің мазмұндамасын жасап, иллюстрация салып, қосымша әдебиетпен танысты.

Әдебиет сабақтарында
22.05.2020 09:33:42 Толығырақ