Дарынды балаларға арналған №8 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІ

 

 

Картинки по запросу instagram  Картинки по запросу фейсбук

Павлодар қ., Астана к-сі, 12
8 (7182) 53-47-14

Пайдалы ақпарат

Сенім телефоны
8 771 425 52 33


Медицинакалық қызметкер
8-705-268-30-17

ҚР бала құқықтары жөніндегі комисары
Телефоны 111 сайтқа өту

Лицейдегі оқушылар саны
901 оқушы

Жетістіктер

Қ.Сатпаев атындағы халықаралық олимпиада

I орын - Драганчук Антон - "математикалық бағыт бойынша", "Физика", 

"Математика" - Уколов Иван 

II орын - "Физика" - Укибаев Ануар, Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед

"Химия" - Шерстобитова Ольга

III орын - "Математика" - Горбатюк Святогор, Рахимжанов Динмухамед, Лим Владимир

"Информатика", "Бағдарламалау"- Гончаров Матвей

"Химия" - Колдашев Эмиль

 

«Қазбротикс» аймақтық робототехникалық фестивалі

III орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б)

III орын - "Слалом" - Васин Евгений(7В), Ахметов Арлан(7В). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

9 мамырға арналған, жеңіл атлетикалық эстафета

II орын - Ұлдар командасы

III орын - Қыздар командасы

 

Робототехника

II орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

Халықаралық Менделеев олимпиадасы

III орын - "Химия" - Черданцев Владислав(8В). Мұғалім:Молокова И.Н.

   

 

Мемлекеттiк рәмiздер

Галерея

Сабақ кестесі
CONST_PARTNER

Картинки по запросу билим ленд логотипКартинки по запросу кунделик логотип  Картинки по запросу айтест логотип  

 


СІЗ БІЛЕСІЗ БЕКартинки по запросу вопрос


 

 

Жаңалықтар

Соревнования по шахматам

На зимних каникулах в школе-лицее № 8 прошли соревнования по шахматам. В соревнованиях приняли участие учащиеся 1,2,3,4,6,8 классов.

По итогам игр места распределились следующим образом:

1 классы (мальчики):

1 место – Топтун Мирон  1 «А» класс

2 место – Садуев Алияр  1 «А» класс

3 место – Дворецкий Гордей 1 «А» класс

2-3 классы (мальчики):

1 место – Лим Василий  2 «А» класс

2 место – Шубладзе Юрий  3 «А» класс

4 классы (девочки):

1 место – Галым Амира  4 «В» класс

2 место – Свиридова Татьяна  4 «В» класс

3 место – Ермаченко Елизавета  4 «В» класс

6-8 классы (мальчики):

1 место – Аубакиров Жаслан  6 «Б» класс

2 место – Горшков Артем  8 «Б» класс

3 место – Жангазинов Акжан  6 «Б» класс