Дарынды балаларға арналған №8 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІ

 

 

Картинки по запросу instagram  Картинки по запросу фейсбук

Павлодар қ., Астана к-сі, 12
8 (7182) 53-47-14

СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ

8-771-425-52-33


Пайдалы ақпарат

Сенім телефоны
8 771 425 52 33


Медицинакалық қызметкер
8-705-268-30-17

ҚР бала құқықтары жөніндегі комисары
Телефоны 111 сайтқа өту

Лицейдегі оқушылар саны
901 оқушы

 

Телефон доверия

8(702)-179-95-63

Жетістіктер

Қ.Сатпаев атындағы халықаралық олимпиада

I орын - Драганчук Антон - "математикалық бағыт бойынша", "Физика", 

"Математика" - Уколов Иван 

II орын - "Физика" - Укибаев Ануар, Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед

"Химия" - Шерстобитова Ольга

III орын - "Математика" - Горбатюк Святогор, Рахимжанов Динмухамед, Лим Владимир

"Информатика", "Бағдарламалау"- Гончаров Матвей

"Химия" - Колдашев Эмиль

 

«Қазбротикс» аймақтық робототехникалық фестивалі

III орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б)

III орын - "Слалом" - Васин Евгений(7В), Ахметов Арлан(7В). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

9 мамырға арналған, жеңіл атлетикалық эстафета

II орын - Ұлдар командасы

III орын - Қыздар командасы

 

Робототехника

II орын - "Кегельринг-квадро"- Конрат Елизавета(8Б), Никоноров Максим(8Б). Мұғалім:Смаилов Р.А.

 

Халықаралық Менделеев олимпиадасы

III орын - "Химия" - Черданцев Владислав(8В). Мұғалім:Молокова И.Н.

   

 

Мемлекеттiк рәмiздер

Галерея

Сабақ кестесі
CONST_PARTNER

Картинки по запросу билим ленд логотипКартинки по запросу кунделик логотип  Картинки по запросу айтест логотип  

 


СІЗ БІЛЕСІЗ БЕКартинки по запросу вопрос


 

 

Жаңалықтар

«Кайнар» білім беру- демалыс  кешенінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне арналған өңірлік робототехника фестивалінің ашылуы болды.                      2018 жылғы 10 желтоқсанда Екібастұз қаласының әкімдігі және «Қайнар» білім беру-демалыс кешені балалар арасында робототехниканы насихаттау, робототехника саласында оқушылардың тұлғалық қасиеттері мен жетістіктерін көпшілікке  танымал етуге мүмкіндік беру мақсатында Тәуелсіздік күніне арналған өңірлік робототехника фестивалін өткізді.

       Сайыс алаңында сызықпен жүру, сумо түрлері қызықталды.    Фестивальге Екібастұз қаласының мектептерінен 40 команда, Павлодар қаласынан 6 команда, Майқайыннан 4 команда қатысты.Жалпы, 11-17 жас аралығындағы оқушылардан құралған 50 команда болды.

          Фестиваль қорытындысы бойынша, «Сызықпен жүру» сайысында дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектептің оқушысы Марк Актионов ең үздік болып шықты. Оқушының жаттықтырушысы - Р.А.Смаилов

 

«Кайнар» білім беру- демалыс кешенінде Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне арналған өңірлік робототехника фестивалінің ашылуы болды.
12.12.2018 12:44:33 Толығырақ

 

Қазақстан Тәуелсіздігі Күні мерекесі қарсаңында 6 желтоқсанда Астана қаласында ҚР білім және ғылым вице-министрі Э.А.Суханбердиева еліміздің дарынды балаларымен кездесті.Бұл кездесуге №8 лицей-мектебінен физика және химия пәндері бойынша халықаралық және республикалық олимпиада жеңімпаздары және жүлдегерлері Басов Ярослав және Черданцев Владислав шақырылды. Кездесу ЭКСПО көрме кешенінде өткізілді.

Вице-министрмен сұхбаттасу кезінде оқушылар өз жетістіктері туралы айтып, қызықтыратын сұрақтарына жауап алды.

Вице - министр  балаларға естеліксыйлықтар тапсырды.

Кездесуге қатысқан оқушыларға ЭКСПО көрмесіне және ҚР Ұлттық музейге экскурсия ұйымдастырылды.

Қазақстан Тәуелсіздігі Күні мерекесі қарсаңында 6 желтоқсанда Астана қаласында ҚР білім және ғылым вице-министрі Э.А.Суханбердиева еліміздің дарынды балаларымен кездесті
07.12.2018 16:59:40 Толығырақ

2018 жылғы 1-2 желтоқсанда Алматы қаласының О.Жаутықов атындағы Республикалық физикалық математикалық мектебінде математика, физика мұғалімдерінің 6-шы Халықаралық шығармашылық байқауы өтті.Байқауға Қазақстанның барлық өңірлерінен және таяу шетелден 300 қатысушы келді.

                Конкурста физика пәнінің мұғалімі Захаров Александр Николаевич  III орынды жеңіп алды.

                Біздің әріптесімізді жетістігімен құттықтаймыз!

Математика және физика мұғалімдерінің 6-шы Халықаралық шығармашылық байқауы өтті
05.12.2018 09:48:52 Толығырақ

Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектептің қыздар командасы баскетбол жарысынан 3 орын жеңіп алды. Құттықтаймыз!

№8 лицей-мектептің қыздар командасы баскетбол жарысынан 3 орын жеңіп алды
30.11.2018 15:00:22 Толығырақ

2018 жылғы 28 қарашада лицей-мектебіміздің 10-11 сынып оқушылары Астана қаласының Назарбаев университетіне барып қайтты.

Университетте оқушыларға барынша жағдай жасалған:кафе, спорттық зал, дәріхана, кітапхана және оқушылар өз жұмысымен айналысатын  алаңдары заманауи стильде салынған.Білім ордасының кеңістігі жастардың білімге деген құлшынысын арттыра түсетіндей...

Әкімшілік университет және төрт мектеп бойынша экскурсия ұйымдастырды, олар әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі, ғылым және технологиялар мектебі, және тау ісі мектебі.Біз, 10 А сыныбының оқушылары, университет студентінің «Дәлелдеме» атты жобасымен танысып,қызықты топтық жұмыс барысында «дәлел» және «пікір» ұғымдарының айырмашылығын  ажырату жөнінде пайдалы ақпарат алдық. Жалпы, Назарбаев университеті студенттерінің оқу үрдісі туралы мәліметтерді білдік.

Сонымен қатар, Назарбаев университеті студенттерімен  жиын ұйымдастырылған кездесу болды.Оқушылардың бірі университеттің құрылған тарихы туралы таныстырылым көрсетіп, стратегиялық серіктестер және оқу туралы ақпарат  ұсынды.Өткізілген сұхбатпен қатар, студенттер бізге сауалнама өткізіп, біздің зеректігімізді сынап көрді.басты сый – Назарбаев Университетінің күртешесі.Бұл кездесуден позитивті көңіл-күймен оралдық.

Қызықты және танымды әсерге толы күн соңында бір-бірімізбен пікір алмасып, көтеріңкі көніл-күймен үйге оралдық. Бұл сапар болашақ мамандық таңдауға мүмкіндік береді.Лицейге көп рахмет!

2018 жылғы 28 қарашада лицей-мектебіміздің 10-11 сынып оқушылары Астана қаласының Назарбаев университетіне барып қайтты
29.11.2018 11:54:11 Толығырақ

2018 жылғы 20 қарашада біздің лицейдің  5 «Б» сынып оқушылары  сынып жетекшісі және ата-аналар қауымы өкілдерімен бірлесіп,  Павлодар электролиздік зауытын аралады. Мұражайдың тәжірибелі  экскурсия жетекшісі 3-D форматта  және интерактивті жарақталған жабдықта қазіргі заманғы талапқа сай  дайындалған танымдық экскурсия ұйымдастырды. Оқушылар алюминийді электролиздеу процесін көрсетіп, дайын алюминийді құю, суыту және орау цехына дейін таныстырды.Зауыт жұмыскерлері  алюминий дайындау процесінің барлық кезеңдерін түсіндіріп, балалардың барлық сұрақтарына толымды жауап берді.Қайтар жолда балалар зауыт туралы әңгімелеп, бір-бірімен алған әсерімен бөлісті.

Электрлизді заутқа экскурсия
28.11.2018 17:27:37 Толығырақ

Өткен бейсенбіде 7 «б» сыныбында өлкетану сынып сағаты өткізілді.Балаларға ақиқат-шындық форматында туған қала және облысы туралы сұрақтарға жауап беру ұсынылды.Бұл сауалдың ережесі бойынша дұрыс  немесе қате тұжырымдардың арасынан дұрысын таңдау шартты болатын. Мысалы: «Павлодар облысында 4 қала – Павлодар, Ақсу, Екібастұз және Ертіс» т.б. Сонымен қатар, Павлодар қаласының құрметті азаматы, өлкетанушы Эрнест Дмитриевич Соколкиннің қатысуымен қала тарихы туралы 10 минуттық репортаж көрсетілді.Соңында, балалар тақырыптық карталарда бейнеленген нысандарды анықтауда тапқырлығын көрсетіп сыналды.Лицейде осындай қызықты іс-шараларды Өлкетану үйірмесі өткізеді.

Өткен бейсенбіде 7 «б» сыныбында өлкетану сынып сағаты өткізілд
28.11.2018 17:25:45 Толығырақ

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы ақпарат
28.11.2018 17:24:27 Толығырақ

В. П. Никитенко ат. XII облыстық олимпиада жеңімпаздарын салтанатты марапаттау сенбі, 24 қараша, сағат 9.30-да дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің акті залында өтеді.

В. П. Никитенко ат. XII Облыстық  интеллектуалдық олимпиада қорытындылары хаттамасы  

В.П.Никитенко ат. 12-ші Интеллектуалдық олимпиада жүлдегерлері тізімі

 

Балдар

1 орын – 80-100 балл

2 орын – 75-79 балл  (жоғары шекті 2 қатысушы)

3 орын – 55-74 балл (жоғары шекті  3 қатысушы)

 

 

сынып (орыс, облыс)

1 орын - жоқ

2 орын

Осипенко Мария

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ 

75,50%

Курсаков Платон

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

70,00%

 

3 орын

Бекбулатқызы Бинұр

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

67,00%

Казакова Алиса

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

66,00%

Чистова Алиса

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

62,00%

 

4 орын

Сподаренко Олеся 

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

60,00%

 

 

 

сынып (орысқала)

3 орын

Мартов Ермухамед Ерматович

«Павлодар қаласының №9 орта жалпы білім беру мектеп-гимназиясы» ММ

65,00%

Останин Даниил Владимирович

Павлодар қаласының «Камал Макпалеев ат.№4 ЖОМ»ММ

59,50%

Гришин Артем Александрович

Павлодар қаласының «№9  жалпы орта білім беру гимназия-мектебі» ММ

57,00%

 

 

 

4 орын

Закарина Аида Саматовна

Павлодар қаласының "Мұхтар Әуезов ат.№42 ЖОМ» ММ

56,50%

 

сынып (орысауыл)

4 орын

Cepiк Жалғас

«А.Текенов ат.№2 ЖОМ" ММ

35,50%

 

 

сынып (қазақ, облыс)

4 орын

Мубарак Битан

"Дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей-мектебі"ММ

45,00%

 

 

сынып (қазаққала)

4 орын

Даниялов Бахтияр Диасович

Павлодар қаласының «Бауыржан Момышұлы ат. №22 ЖОМ» ММ

49,00%

 

 

сынып (қазақауыл)

4 орын

Хажмурат Әсанали

"К.Оспанова атындағы №3 ЖОМ" ММ

36,50%

 

 

сынып (орыс, облыс)

2 орын

Катунина Юлия

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

68,00%

 

3 орын

Шубладзе  Юрий

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

67,00%

Мальцев Григорий

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

60,50%

 

4 орын

Захарченко Юлиана

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

60,00%

 

 

 

сынып (орысқала)

3 место

Трусов Никита Михайлович

"Павлодар қаласының №29 жалпы білім беру мектебі"ММ

56,50%

 

4 орын

Даньковская Полина Сергеевна

" Павлодар қаласының №34 инновациялық үлгідегі ЖОМ"ММ

51,00%

 

 

сынып (орысауыл)

4 орын

Спиваков Алексей

«А.Текенов ат. №2 ЖОМ" ММ

35,50%

 

 

сынып (қазақ, облыс)

4 орын

Абжаппар Нұржан

"Дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей-мектебі"

48,00%

 

 

сынып (қазаққала)

4 орын

Беркуталимова Малика Бахытовна

Павлодар қаласының «№ 25 жалпы орта білім беру мектебі» ММ

44,50%

 

 

сынып (қазақауыл)

4 орын

Алишева Назерке

Павлодар қаласының"К.Оспанова атындағы №3 ЖОМ" ММ

26,00%

 

 

сынып (орыс, облыс)

2 орын

Степовой  Сергей

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

56,00%

 

 3 орын

Советхан Әдина

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

55,00%

Искакова Томирис

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

55,00%

 

 4 орын

Садвокасов Жан

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

54,50%

 

 

сынып (орысқала)

3 орын

Малыгин Владислав Александрович

Павлодар қаласының «№9 жалпы білім беру гимназия-мектебі"ММ

53,00%

 

4 орын

Пилецкая Карина Владимировна

Павлодар қаласының"№34 инновациялық үлгідегі ЖОМ"ММ

46,50%

 

 

сынып (орысауыл)

4 орын

Кисилев Максим

«А.Текенов ат.№2 ЖОМ" ММ

32,00%

5 сынып (қазақ, облыс)

3 орын

Амангулов Абылайхан

Павлодар қаласының"Дарынды балаларға арналған Абай ат.№ 10 лицей-мектебі"ММ

54,00%

 

4 орын

Зейнулла Әбілхайыр

Жас  дарын

43,00%

 

 

сынып (қазаққала)

3 орын

Шеген Турар Шыңғысұлы

Павлодар қаласының «№ 25 ЖОМ» ММ

51,00%

 

4 орын

Муканова Томирис

Павлодар қаласының "№17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі"ММ

49,50%

 

 

сынып (қазақауыл)

4 орын

Жазит Ералы

Жанаауыл ЖОМ

31,50%

Сыздыкова Азиза,

Жаңаауыл ЖОМ

31,00%

 

 

сынып (орыс , облыс)

2 орын

Абдыгалиев Мадияр

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

58,00%

 

3 орын

Роговский Владимир

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

57,50%

Мочалова Алина

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

55,00%

 

4 орын

Одинцова Анастасия

Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған№ 8 лицей-мектебі» ММ

52,00%

 

 

сынып (орыс , қала)

3 орын

Калижанова Карина Сейсембаевна

Павлодар қаласының "Мұхтар Әуезов ат.№42 ЖОМ» ММ

55,50%

 

4 орын

Абишев Нариман Куандыкович

Павлодар қаласының"№34 инновациялық үлгідегі ЖОМ"ММ

48,50%

 

 

сынып (орыс ,ауыл)

4 орын

Капусняк Елизавета

«А.Текенов ат.№2 ЖОМ" ММ

24,50%

 

 

сынып (қазақ , облыс)

3 орын

Канатбек Мади

«Жас  дарын»

54,00%

 

4 орын

Садриден Асанәлі

"Дарынды балаларға арналған Абай атындағы № 10 лицей-мектебі"

50,50%

 

 

сынып (қазақ, қала)

3 орын

Нурланов Дамир Ринатович

Павлодар қаласының «№ 25 ЖОМ»ММ

53,00%

 

4 орын

Жексенбаева Жания Армановна

Павлодар қаласының «№ 25 ЖОМ» ММ

52,00%

 

 

сынып (қазақ , ауыл)

4 орын

Бекмурат Айгерим

Жанаауыл ЖОМ

23,00%

 

 

 

 

В. П. НИКИТЕНКО АТ. XII ОБЛЫСТЫҚ ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫҚ ОЛИМПИАДАНЫҢ ҚОРТЫНДЫСЫ ЖАСАЛДЫ.ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
28.11.2018 17:23:00 Толығырақ

XV халықаралық ғылыми-жаратылыстану жасөспірімдер олимпиадасына дайындық (IJSO)

            Павлодар қаласының «Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі» ММ-нің  оқушылары физика пәнінен республикалық олимпиадалық резервтің мүшелері, облыстық юниорлар олимпиадасы , Қ.Сәтбаев ат. Халықаралық олимпиадасы, жалпы білім беру пәндерінен облыстық олимпиада, Халықаралық ғылыми-жаратылыстану жасөспірімдер олимпиадасының (Неймеген қ., Нидерланды) бірнеше мәрте жеңімпаздары және жүлдегерлері.

           XV халықаралық ғылыми-жаратылыстану жасөспірімдер олимпиадасына (IJSO)  біздің еліміздің атынан Драганчук Антон (9 Б сынып), Лим Владимир, Рахимжанов Динмухамед (8 Б сынып) қатысады. Олимпиада 2018 жылы желтоқсан айында Ботсвана Республикасында өтеді.

Олимпиада  үш турдан құралады(тестілеу, теориялық және эксперименталдық) және бірнеше күнде өткізіледі. Оқушыларға  физика, химиия және биологиия пәндері  біліміне талап қойылады

        2018  жылғы 22-31 қазан аралығында оқушылар Долгопрудный (Ресей) қаласында Мәскеу физикалық-техникалық институты базасында өткен оқу-жаттығу жиынына қатысты.

       Оқушылар өздерінің теориялық білімдерін кеңейтуге мүмкіндік алды.Біздің балаларды  МФТИ-дың жетекші мамандары оқытып, физика, биология, химия пәндерінен практикалық сабақтар қазіргі заманғы жабдықтармен жарақталған институт зертханасында өткізілді.

       Халықаралық олимпиадаға дайындық жалғасуда.Оқушыларды лицейдің тәжірибелі педагогтары  А.Н. Билида (физика), И.Н.Молокова, О.В. Колдашева (химия), И.Ю. Синицына (биология) дайындайды. Сонымен қатар, оқушылар Павлодар мемлекеттік педагогикалық университетінің химиялық және биологиялық зертханаларында тәжірибеден өтіп жатыр.

  

 

 

 

 

XV ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖАСӨСПІРІМДЕР ОЛИМПИАДАСЫНА ДАЙЫНДЫҚ (IJSO)
28.11.2018 17:09:24 Толығырақ